برای ثبت درخواست فیلم روی این لینک کلیک کنید . در حال راه اندازی نسخه اندرویدی می باشیم

اسپیلبرگ زندگی لئونارد برنستاین را به تصویر خواهد کشید

ارسال شده 2018/03/12 49 0


 «استیون اسپیلبرگ» کارگردان خلاق و بلندآوازه هالیوودی، فیلمی درباره زندگینامه لئونارد برنستاین، آهنگساز و پیانیست آمریکایی خواهد ساخت.

- spielberg min - اسپیلبرگ زندگی لئونارد برنستاین را به تصویر خواهد کشید

وی قصد دارد این پروژه را پس از اتمام ساخت قسمت پنجم «ایندیانا جونز» آغاز کند.

«استیون اسپیلبرگ»، کارگردان مطرح و سرشناس هالیوودی قصد دارد تا فیلمی درباره «لئونارد برنستاین»، آهنگساز ، رهبر ارکستر ، مدرس موسیقی و پیانیست مشهور آمریکایی بسازد. این کارگردان مشهور سعی دارد تا پس از اتمام ساخت قسمت پنجم «ایندیانا جونز» (Indiana Jones 5)، ساخت این فیلم را آغاز کند. به نقل از وبسایت ورایتی، این هفته «استیون اسپیلبرگ» جلسه ای مخفی با استودیوهای مطرح هالیوودی دارد تا ساخت این فیلم را با آن ها در میان بگذارد. به نظر می رسد که این فیلم هیچ ارتباطی با پروزه «جاش سینگر» ندارد. کمپانی پارامونت پیکچرز  نیز قصد دارد زندگی لئونارد برنستاین را به تصویر بکشد و سینگر، نوشتن فیلمنامه این اثر را برعهده دارد. برخی بر این باورند که اسپیلبرگ نمایشنامه ها و فیلمنامه های زیادی می خواند که نظرش را جلب می کنند اما بعد از مدتی، از تبدیل این فیلمنامه ها به اثری سینمایی منصرف می شود.

- leonard ber min - اسپیلبرگ زندگی لئونارد برنستاین را به تصویر خواهد کشید

شایعاتی نیز مبنی بر کارگردانی فیلم «West Side Story» توسط «استیون اسپیلبرگ» مطرح شده است و برخی خبرگزاری ها نیز ادعا می کنند که اسپیلبرگ بازیگران مدنظر خود را نیز انتخاب کرده است. «تونی کوشنر» نویسنده فیلم «West Side Story» در فیلم های «مونیخ» (Munich) و «لینکلن» (Lincoln) با وی همکاری داشته است و احتمال می رود که اسپیلبرگ، کارگردانی این پروژه را نیز بپذیرد. آخرین اثر اسپیلبرگ یعنی «بازیکن شماره یک آماده» (Ready Player One) با حضور بازیگرانی از جمله «تای شرایدن»، «اولیویا کوک»، «بن مندلسون» و «سایمون پگ» نیز قرار است در تاریخ ۲۹ مارس ۲۰۱۸ (۹ فروردین ۱۳۹۷) به‌روی پرده های سینما برود.

نویسنده: مانی شکیبایی


پیشنهادات سایت:

برای باخبر شدن از آخرین اخبار سایت و سینمای جهان ، به کانال تلگرام بپیوندید.

کانال تلگرام