درصدد راه اندازی درخواست فیلم های سفارشی شما هستیم . در نظر سنجی شرکت کنید

برندگان نودمین مراسم اسکار معرفی شدند

ارسال شده ۱۳۹۶/۱۲/۱۴ 9 0


برندگان نودمین مراسم جوایز آکادمی یا همان اسکار معرفی شدند.

میزبانی این مراسم را کمدین و مجری مشهور آمریکایی، «جیمی کیمل» برعهده داشت.

نودمین مراسم اسکار دیروز در شهر لس آنجلس آمریکا به میزبانی «جیمی کیمل»، کمدین و مجری مشهور آمریکایی برگزار شد. فیلم «شکل آب» به کارگردانی «گیلرمو دل تورو» در ۱۳ بخش نامزد دریافت جایزه بود. فیلم «دانکرک» ساخته «کریستوفر نولان» در هفت بخش و فیلم تاثیرگذار «سه بیلبورد در حوالی ابینگ، میزوری» به کارگردانی «مارتین مک‌دونا» در هشت بخش بعد از «شکل آب»، بیشترین نامزدی را داشتند. اسامی برندگان مراسم اسکار ۲۰۱۸ به شرح زیر است: (اسامی برندگان پر‌رنگ تر هستند)

بهترین فیلم سال

فیلم The Shape of Water

فیلم Call Me by Your Name

فیلم Darkest Hour

فیلم Dunkirk

فیلم Get Out

فیلم Lady Bird

فیلم Phantom Thread

فیلم The Post

فیلم Three Billboards Outside Ebbing, Missouri

بهترین کارگردان

گیرمو دل تورو برای فیلم The Shape of Water

پل توماس اندرسن برای فیلم Phantom Thread

گرتا گرویگ برای فیلم Lady Bird

کریستوفر نولان برای فیلم Dunkirk

جردن پیل برای فیلم Get Out

بهترین پویانمایی

انیمیشن Coco

انیمیشن The Boss Baby

انیمیشن The Breadwinner

انیمیشن Ferdinand

انیمیشن Loving Vincent

بهترین بازیگر نقش اول مرد

گری اولدمن برای فیلم Darkest Hour

تیموتی شلمی برای فیلم Call Me By Your Name

دنیل دی لوییس برای فیلم Phantom Thread

دنیل کالویا برای فیلم Get Out

دنزل واشنگتن برای فیلم Roman J. Israel, Esq

بهترین بازیگر نقش اول زن

فرانسیس مک دورماند برای فیلم Three Billboards Outside Ebbing, Missouri

سالی هاوکینز برای فیلم The Shape of Water

مارگو رابی برای فیلم  I, Tonya

سیرشا رونان برای فیلم Lady Bird

مریل استریپ برای فیلم The Post

بهترین بازیگر نقش مکمل مرد

سم راک‌ول برای فیلم Three Billboards Outside Ebbing, Missouri

ویلیام دفو برای فیلم The Florida Project

وودی هارلسون برای فیلم Three Billboards Outside Ebbing, Missouri

ریچارد جنکینز برای فیلم The Shape of Water

کریستوفر پلامر برای فیلم All the Money in the World

بهترین بازیگر نقش مکمل زن

آلیسون جنی برای فیلم I, Tonya

مری جی بیلگ برای فیلم Mudbound

لزلی مانویل برای فیلم Phantom Thread

لوری متکالف برای فیلم Lady Bird

اکتاویا اسپنسر برای فیلم The Shape of Water

بهترین طراحی لباس

فیلم Phantom Thread

فیلم Beauty and the Beast

فیلم Darkest Hour

فیلم The Shape of Water

فیلم Victoria & Abdul

بهترین گریم

فیلم Darkest Hour

فیلم Victoria & Abdul

فیلم Wonder

بهترین تدوین صدا

فیلم Dunkirk

فیلم Baby Driver

فیلم Blade Runner 2049

فیلم The Shape of Water

فیلم Star Wars: The Last Jedi

بهترین میکس صدا

فیلم Dunkirk

فیلم Baby Driver

فیلم Blade Runner 2049

فیلم The Shape of Water

فیلم Star Wars: The Last Jedi

بهترین طراحی صحنه

فیلم The Shape of Water

فیلم Beauty and the Beast

فیلم Blade Runner 2049

فیلم Darkest Hour

فیلم Dunkirk

بهترین تدوین

فیلم Dunkirk

فیلم Baby Driver

فیلم I, Tonya

فیلم The Shape of Water

فیلم Three Billboards Outside Ebbing, Missouri

بهترین جلوه های ویژه

فیلم Blade Runner 2049

فیلم Guardians of the Galaxy Vol. 2

فیلم Kong: Skull Island

فیلم Star Wars: The Last Jedi

فیلم War for the Planet of the Apes

بهترین موسیقی متن

فیلم The Shape of Water

فیلم Dunkirk

فیلم Phantom Thread

فیلم Star Wars: The Last Jedi

فیلم Three Billboards Outside Ebbing, Missouri

بهترین آهنگ اوریجینال

آهنگ Remember Me از انیمیشن Coco

آهنگ Mighty River از فیلم Mudbound

آهنگ Mystery of Love از فیلم Call Me By Your Name

آهنگ Stand Up For Something از فیلم Marshall

آهنگ This Is Me از فیلم The Greatest Showman

بهترین مستند

مستند Icarus

مستند Abacus: Small Enough to Jail

مستند Faces Places

مستند Last Men in Aleppo

مستند Strong Island

بهترین فیلم خارجی زبان

فیلم A Fantastic Woman از کشور شیلی

فیلم The Insult از کشور لبنان

فیلم Loveless از کشور روسیه

فیلم On Body and Soul از کشور مجارستان

فیلم The Square از کشور سوئد

بهترین فیلمنامه‌ی اقتباسی

فیلم Call Me By Your Name

فیلم The Disaster Artist

فیلم Logan

فیلم Molly’s Game

فیلم Mudbound

بهترین فیلمنامه‌ی اوریجینال

فیلم Get Out

فیلم The Big Sick

فیلم Lady Bird

فیلم The Shape of Water

فیلم Three Billboards Outside Ebbing, Missouri

بهترین فیلمبرداری

فیلم Blade Runner 2049

فیلم Darkest Hour

فیلم Dunkirk

فیلم Mudbound

فیلم The Shape of Water

بهترین مستند کوتاه

مستند Heaven Is a Traffic Jam on the 405

مستند Edith+Eddie

مستند (Heroin(e

مستند Knife Skills

مستند Traffic Stop

بهترین فیلم کوتاه

The Silent Child

DeKalb Elementary

The Eleven O’Clock

My Nephew Emmett

Watu Wote/All of Us

بهترین انیمیشن کوتاه

انیمیشن Dear Basketball

انیمیشن Garden Party

انیمیشن Lou

انیمیشن Negative Space

انیمیشن Revolting Rhymes

نویسنده: مانی شکیبایی


پیشنهادات سایت:

برای باخبر شدن از آخرین اخبار سایت و سینمای جهان ، به کانال تلگرام فیلم بانک بپیوندید.

کانال تلگرام فیلم بانک